Rodinný dom Pekná cesta

Novostavba rodinného domu Pekná cesta

Novostavba rodinného domu na kľúč. Spodná stavba s tlakovou hydroizoláciou. Murovaná hrubá stavba so skladanými stropmi dodatočne zabetónovanými. Anhydritové potery podláh. Sádrové interiérové omietky. Zateplenie stavby EPS polystyrén. Strechy z PVC fólií. Podlahové a stenové vykurovanie kombinované s radiátorovým kúrením. Slnečné strešné kolektory pre prípravu TUV a podporu kúrenia. Vnútorné inštalácie elektro, voda, kanalizácia a plyn. Bleskozvod.


Rodinný dom Za farou

Rodinný dom Za farou, Bratislava

Napriek všeobecnému presvedčeniu nie je Lorem Ipsum len náhodný text. Jeho korene sú v časti klasickej latinskej literatúry z roku 45 pred n.l., takže má viac ako 2000 rokov. Richard McClintock, profesor latinčiny na Hampden-Sydney College vo Virgínii, hľadal jedno z menej určitých latinských slov, consectetur, z pasáže Lorem Ipsum, a ako vyhľadával výskyt tohto slova v klasickej literatúre, objavil jeho nepochybný zdroj. 


RD Tomanová

Rekonštrukcia a prístavba rodinného domu Tomanová 17

Rekonštrukcia a prístavba rodinného domu. Rozšírenie a prestavba dvornej časti domu. Nový strop a strecha prístavby. Vnútorné omietky a podlahy vrátane podkladných vrstiev. Zateplenie celého objektu vrátane striech. Nová strecha celého objektu. Nové technické inštalácie prístavby elektro, kúrenie, voda, kanalizácia, plyn. Interiérové aj exteriérové obklady a dlažby. Nové chodníky a terasy v exteriéri.